Blog

Jak odpowiednio przygotować świąteczny pakiet hotelowy? →

Uroczysta kolacja wigilijna, dwa świąteczne dni pełne odpoczynku i magicznej atmosfery – kiedyś zawsze spędzane w domu w gronie rodzinnym. Polacy jednak coraz częściej wybierają spędzanie świąt poza domem. Jak odpowiednio przygotować ofertę, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów i zwiększyć zyski hotelu?

Jak wybrać program do zarządzania siecią hoteli? →

Zarządzanie siecią hotelową wiąże się z wieloma złożonymi procesami, których kontrola i organizacja powinna odbywać się z centrali. Dostęp do danych, analiz i raportów musi być łatwy, aby możliwe było szybkie podejmowanie decyzji i reagowanie na sytuacje kryzysowe. Wybór odpowiedniego oprogramowania jest więc bardzo ważnym aspektem prawidłowego funkcjonowania całej sieci. Jakie kryteria powinno się wziąć pod uwagę przy jego wyborze?

Staff Helper – pomocnik hotelowego personelu →

Odnotowywanie czystości pokoju hotelowego, zasobności barku czy zgłaszanie usterek w tradycyjny sposób jest czasochłonne. Po zebraniu wszystkich danych, lista wędruje do menadżera lub na recepcję i uruchamiany jest kolejny etap działań. Staff Helper usprawnia komunikację i ułatwia zarządzanie personelem hotelowym.

RevPAR czy GopPar w analityce hotelowej? →

Kondycję finansową obiektu świetnie oddają wskaźniki sprawności operacyjnej hotelu. W analityce hotelowej ważne jednak, aby ustalić, który indeks dostarczy nam najdokładniejszych danych.